Andrea Peloušková


Dárkový poukaz Brno

Dárkový poukaz focení Brno

„Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč, který se nedá zopakovat.‟
Karl Lagerfeld

 

Dárkový poukaz

Mé focení je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na fotografování jako dárek na Vánoce, narozeniny nebo pro radost.

Dárkový poukaz na focení

  • Vánoční dárky
  • Dárky k narozeninám
  • Dárky pro radost
  • Svatební dary
  • Dárky k výročí
  • Dárky pro zamilované - sv. Valentýn

Mé fotografování v exteriéru i interiéru zahrnuje:

Dárkový poukaz focení Brno - objednávka

Dárkový poukaz focení je výborný dárek pro Vaše blízké k narozeninám, Vánocům či pro jinou významnou událost. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz i s věnováním či krátkým vzkazem. Máte na výběr ze dvou základních designů. Pro více informací a objednávku mě kontaktujte.

Dárkový poukaz focení Praha

Dárkový poukaz focení Praha

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Kdekoli je světlo, můžeme fotografovat.‟
Alfred Stiegllitz

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.