Andrea Peloušková


Fotoateliér Brno

Profesionální fotoateliér Brno


„Vnější krása je o to cennější, oč více skrývá vnitřní krásy.‟
William Shakespeare

Fotoateliér

Fotografie má úžasnou moc. Dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. V mém fotoateliéru společně vytvoříme zázrak, který nemá obdoby. Namaluji Vám světlem jedinečné a neopakovatelné nádherné momenty našeho života. S pomocí profesionálních fotografických a počítačových technik vznikají nádherné fotografie, které zachycují i čtvrtý rozměr a to Vaši jedinečnou osobnost. Fotografování v interiéru nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Využijte jedinečné možnosti fotografování v exteriéru i u Vás doma.

Fotoateliér Brno

Každý je výjimečný a jedinečný, proto ráda připravuji speciální plán fotografování a domlouvám bližší informace vždy individuálním přístupem.

Fotoateliér Perla Vám nabízí nádherné fotografie:

Služby fotoateliéru

Fotoateliér je vybavený špičkovou fotografickou technikou, výběr různých druhů fotografických pozadí a rekvizit, vizážistka, fotografování v ateliéru i exteriéru, občerstvení, dárkový poukaz, relaxace a oblíbená hudba, neopakovatelné zážitky a Vaše profesionální fotografie různých formátů nebo připravené jako fotoobraz k zavěšení na malířské fotoplátno či fotopapír k zarámování, kalendář, fotobook a fotokniha.

Fotoateliér Brno série Mini

Mini série zahrnuje 45 minut focení v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit (pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo 30 ks z exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Fotoateliér Brno série Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit (pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo 50 ks z exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Fotoateliér Brno série Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit (pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru nebo 70 ks z exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Fotoateliér Brno

Fotografie z fotoateliéru na ukázku najdete v galerii. Více informací najdete v ceníku nebo mě přímo kontaktujte. Termín předání zakázek je 7-14 dní dle domluvy.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Život to nejsou jenom světlá místa. Musí v něm být i polotóny a stíny.‟
Edward Weston

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.